signia siemens işitme cihazları modeller ve özellikleri

phonak işitme cihazları izmir bayisi 2021

phonak işitme cihazları hakkında

Phonak işitme cihazı yaşamınıza kusursuz bir şekilde uyum saglar

İşitme kaybı ile ilişkili kısıtlamalar olmaksızın, istediğiniz yere gitme ve istediğinizi yapma özgürlüğüne sahip olmak, dolu dolu bir yaşam sürmek için önemlidir. Phonak işitme cihazları için yeni platformlar oluştururken temel odak noktamız budur.

Hedefimiz, size her yerde, her zaman olağanüstü bir işitme deneyimi sağlarken otomatik olarak ve çaba gerektirmeden hayatınızı kolaylaştıran işitme cihazları üretmek!

İşitme cihazlarının çalışma şekli

Modern işitme cihazları, işitme kaybı nedeniyle işitilemeyen sesleri tekrar işitilebilir hale getirme konusunda amplifikasyonun çok ötesine geçmektedir. Bu cihazlar, belirli yönlerden gelen veya belirli bir tipte sesleri vurgulayabilir, gürültüleri kesebilir veya tekrar işitilebilir hale getirmek için frekansları sıkıştırabilir. Tüm bunlar, kullanıcının bulunduğu durumu tanıyan ve duruma otomatik olarak adapte olan işitme cihazı tarafından otomatik olarak yapılır.

En son işitme cihazlarımız ayrıca akıllı telefonlara ve televizyonlara bağlanır ve eller serbest aramanın yanı sıra sayısız cihazdan zahmetsiz ses aktarımı sağlar. İşitme cihazı kullanımını sorunsuz kılan şarj edilebilir seçenekleri bile mevcuttur.

İşitme cihazı tipleri

İşitme cihazları çeşitli stillerde temin edilir. Aşağıdaki sınıflandırma en sık kullanılan tipleri kapsamaktadır.

Kulak arkası (BTE)

BTE işitme cihazlarında, teknolojinin tamamı, dış kulağın arkasına oturan sağlam bir kutu içinde bulunur. Sesler, küçük bir tüp veya kulak kalıbı üzerinden doğrudan kullanıcının kulağına iletilir. BTE işitme cihazları geçmişten bu yana, piyasadaki en büyük fakat aynı zamanda en güçlü işitme cihazları olmuştur.Bolero Marvel’ı keşfedin

Kanal içi alıcı (RIC)

RIC işitme cihazları, tıpkı BTE işitme cihazları gibi dış kulağın arkasında durur. Aralarındaki fark, hoparlörün, teknolojinin geri kalanıyla birlikte kutunun içinde değil, kulağın içine oturan bir kulak kalıbı veya dome içinde bulunmasıdır. Ardından kutu, kablo yardımıyla hoparlöre bağlanır. Bu farklı düzenek nedeniyle bu tip işitme cihazları, BTE’ye göre her zaman daha küçük ve daha hafif olmuştur ve daha dikkat çekmeyen bir tasarıma sahiptir ancak çok ileri derece işitme kaybı yaşayan kullanıcılar için yeterince güçlü değildir.Audéo Paradise’ı keşfedin

Kulak içi (ITE)

ITE işitme cihazları kulağınızın içine oturur. Bu kategoride, biraz daha büyük ancak daha güçlü ITC’den (Kanal İçi) daha küçük CIC (Tamamen Kanal İçi) veya neredeyse görünmez IIC (Görünmez Kanal İçi) İşitme cihazlarına varan çeşitli alt stiller mevcuttur.Virto Marvel’ı keşfedin

İşitme cihazı satın alma

Farklı güç seviyelerine ve ilave özelliklere sahip çok çeşitli modern işitme cihazları mevcuttur. Hafif ila orta derece işitme kaybı yaşayan ve daha ileri derece işitme kaybı yaşayan kişiler için farklı çözümler mevcuttur.

Ayrıca, akıllı telefonlara ve televizyonlara kablosuz olarak bağlanan Bluetooth özellikli işitme cihazlarının yanı sıra şarj edilebilir işitme cihazları da bulunmaktadır.

Bir işitme uzmanı size seçenekler konusunda rehberlik edebilir ve sizin için en iyi işitme cihazı veya çözümünü bulmanıza yardımcı olabilir. Odyolog bulucumuzu kullanarak bölgenizde sertifikalı bir işitme uzmanı bulabilirsiniz.

En son işitme cihazları hakkında genel bilgi almak isterseniz lütfen işitme cihazlarına genel bakış

konakisitme

2004 yılından bugune tıbbi cihaz ve işitme cihazları üzerine satış yapan firmamız siemens , widex , resound ,interton markalarının izmir konak temsilciliğini yapmaktadır.işitme cihazı teknik servis hizmeti tüm işitme markalarına verilmektedir.satış mağazalarımızda işitme cihaz pilleri 13 no,10no ,675 ve 312 no piller uygun fiyat verilmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir