signia siemens işitme cihazları modeller ve özellikleri

phonak sky marvel seri çocuk işitme cihazı

PHONAK | life is on

Phonak Sky™ Marvel

Her yaş grubundan çocuklara destek olmak için dünyadaki teknolojik yenilikleri çocuklara özel tasarımlarla bir araya getirir.

Çocuk gelişiminin anahtarı

Yakın ilişkiler, çocukların sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimi için vazgeçilmezdir1. Sky Marvel, her gün net, zengin ses ve daha fazla kelime ve sohbete erişim sunarak çocukların güçlü bağlar kurmalarını sağlar.

 • Net, zengin sesAutoSense Sky OS, dünyada özellikle çocuklar için geliştirilen ilk işletim sistemidir, gürültülü sınıflar ve oyun bahçeleri gibi ortamlarda optimum dinleme deneyimi sağlar.ABD, Kanada, İngiltere ve Almanya uygulama mağazalarında bulabilirsiniz
 • Akıllı telefonlara, Roger mikrofonlara ve daha fazlasına bağlantıSky Marvel doğrudan akıllı telefonlara ve Bluetooth® özelliği etkinleştirilmiş diğer cihazlara bağlanarak çocukların konuşma, müzik, televizyon ve çok daha fazlasının keyfini çıkarmalarını sağlar.
 • Şarj edilebilirBu güçlü şarj edilebilir teknoloji, 10 saatlik Roger veya medya ses aktarımı dahil gün boyu işitme sunar.
 • Çocuğa özel tasarımÇocuğun aktif yaşamının tüm alanlarında konfor, güvenlik ve sağlamlık için tasarlanmıştır, kurcalamaya karşı korumalıdır.

Renkleri Karıştırın ve Eşleştirin

Sky Marvel, eğlenceli ve canlı tonlardan dikkat çekmeyen ten rengi tonlara kadar çeşitli renklere sahiptir. Çocuklar, kişiliklerine gerçekten uyum sağlayan bir renk kombinasyonu seçerek, işitme cihazlarını güvenle ve keyifle kullanabilirler.

Renklerinizi karıştırın ve eşleştirin

Renkleri deneyin ve Phonak Sky Marvel en sevdiğiniz renk kombinasyonlarında nasıl göründüğünü görün.

Her durum için doğru çözüm

Phonak Sky Marvel, çocuğunuzun işitme kaybının derecesini yansıtan iki modele sahiptir. Bir işitme uzmanı sizin için doğru modeli ve performans seviyesini önerecektir. Farklı özellikler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bu sayfanın en alt kısmında yer alan broşürleri de inceleyebilirsiniz.

Sky M-M

Sky M-M

Kulak Arkası

 • Pil: 312
 • Hafif-Orta şiddette işitme kaybı için
 • En ideal boyutlar
Sky M-PR

Sky M-PR

Kulak Arkası

 • Pil: Yerleşik, şarj edilebilir, lityum-ion
 • Hafif-Ağır işitme kaybı için
 • 10 saatlik Roger aktarımı ile bütün gün işitme.
 • 3 saat içinde tamamen şarj edilebilir
Sky M-SP

Sky M-SP

Kulak Arkası

 • Pil: 13
 • Hafif-ileri derecede işitme kaybı için
 • Çok güçlü

Phonak Marvel teknoloji platformu

Yeni Marvel platformu, sınırlamalar olmaksızın işitmeyi iyileştirmeye olan sonsuz bağlılığımızı ifade ediyor. Dinleme ortamından bağımsız olarak, mükemmel işitme performansı, konuşmayı anlama ve ses kalitesi sunar.Marvel teknolojisi hakkında daha fazlasını keşfedin

Daha fazla ilgili aksesuar görün

Roger™ Touchscreen MicÖğretmen için sade ve sezgisel mikrofon
Daha fazla bilgi alın
Roger™ SelectHayat, kendinizi sohbetin merkezinde hissettiğinizde başlar

Daha fazla bilgi alın
TV ConnectorTelevizyon ve müzik için kullanımı kolay ses aktarma cihazı

Daha fazla bilgi alın

Karşıdan Yüklemeler

Yakınınızda bir Phonak işitme uzmanı bulun

Dipnotlar

¹ National Scientific Council on the Developing Child. (2004). Küçük çocuklar ilişki çevrelerinde gelişir. https://46y5eh11fhgw3ve3ytpwxt9r-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2004/04/Young-Children-Develop-in-an-Environment-of-Relationships.pdf adresinden alınmıştır

IOS, Cisco Technology, Inc. şirketinin ticari markasıdır.
Android, Google LLC’nin ticari markasıdır.
Bluetooth® kelime işareti ve logoları Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Sonova AG tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır.İzmir ili phonak yetkili satıcı firması olarak firmamızdan tüm cihaz modellerini talep edebilirsiniz

Phonak - Bir Sonova markası

Yukarı

konakisitme

2004 yılından bugune tıbbi cihaz ve işitme cihazları üzerine satış yapan firmamız siemens , widex , resound ,interton markalarının izmir konak temsilciliğini yapmaktadır.işitme cihazı teknik servis hizmeti tüm işitme markalarına verilmektedir.satış mağazalarımızda işitme cihaz pilleri 13 no,10no ,675 ve 312 no piller uygun fiyat verilmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir